ŠKOLA MANAŽMENTU L. RONA HUBBARDA
SEMINÁRE A KURZY PRE MAJITEĽOV FIRIEM, MANAŽÉROV A OBCHODNÍKOV
 Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Školitelia

 Ladislav Pavlík
Ladislav Pavlík
Prezident • Prednášateľ (Stratégia, organizácia)
pavlik@SkolaManazmentu.sk
0d roku 1991 až do roku 2000 bol spolumajiteľom úspešnej firmy, ktorá mala 120 zamestnancov a 5 pobočiek na území SR. Od roku 1997 sa venuje vzdelávaniu, jeho prednášky o manažmente, medziľudských vzťahoch, komunikácii, riešení stresu a zorganizovaní firmy, absolvovalo viac ako 5500 manažérov firiem. V ČR aj v SR zaviedol do života vyše 200 firemných štruktúr. Škola manažmentu sa pod jeho vedením stala najúspešnejšou školou z celej medzinárodnej siete. Získal prestížne ocenenie Najlepší prednášateľ na Slovensku na veľtrhu vzdelávania.
 Radoslav Gibala
Radoslav Gibala
Poradca pre vzdelávanie • Prednášateľ (Efektivita, predaj)
gibala@SkolaManazmentu.sk
Po absolvovaní Technickej univerzity vo Zvolene 6 rokov úspešne budoval a riadil firmu so 170 pracovníkmi a prednášal o time managemente, predaji a budovaní obchodných sietí v praxi. Od roku 2004 patrí medzi najlepších poradcov pre vzdelávanie a konzultantov Školy manažmentu L. Rona Hubbarda.
 Katarína Pavlíková
Katarína Pavlíková
Supervízor • Prednášateľ (Komunikácia, práca s ľuďmi)
pavlikova@SkolaManazmentu.sk
Je supervízorkou kurzov a poradkyňou pre vzdelávanie, podieľa sa na prekladoch a príprave nových kurzov a študijných materiálov pre Školu manažmentu L.Rona Hubbarda. Je absolventkou Leningradského inštitútu spojov a VŠMU. Práci s ľuďmi sa aktívne venuje od roku 2003. Špecializuje sa na medziľudské vzťahy, komunikáciu a etiku. V súčasnosti patrí medzi najlepších supervízorov a trénerov komunikácie.
 Jozef Prochászka
Jozef Prochászka
Poradca pre vzdelávanie • Prednášateľ (Techniky predaja)
prochaszka@SkolaManazmentu.sk
V oblasti predaja pôsobí od roku 1992. Začínal ako obchodník v priamom predaji. Neskôr pracoval v rôznych pozíciách- od obchodného zástupcu pre maloobchodné predajne, cez predajcu pre veľkoobchody, až po vedúceho oddelenia distribúcie značkových potravinárskych výrobkov. V oblasti vzdelávania pre dospelých pracuje od roku 1997. Jeho semináre o predaji a vzťahoch medzi predajcami a zákazníkmi absolvovalo viac ako 2000 účastníkov.
 Gabriela Kunaj
Gabriela Kunaj
Supervízor, prednášateľ
kunaj@SkolaManazmentu.sk
Od roku 2006 je supervízorkou individuálnych kurzov a prednáša semináre o študijnej technológii. Je absolventkou Pedagogickej fakulty Prešovskej univerzity. Zabezpečuje prípravu mimoriadnych akcií Školy manažmentu LRH.
 Marcel Pavlík
Marcel Pavlík
Poradca pre vzdelávanie - Tlmočník - Prednášateľ (Produktivita, plánovanie)
marcel.pavlik@skolamanazmentu.sk
Vzdelávaniu manažérov sa venuje od roku 2010 a jeho prednášok sa ročne zúčastňuje približne 500 malých a stredných slovenských podnikateľov, ktorým pomáha naštartovať, rozbehnúť a stabilizovať ich firmy. Okrem toho sám podniká, je zakladateľom a spolumajiteľom vydavateľstva Alert, s.r.o., ktoré vydáva časopis Úspešní manažéri, ktorý poskytuje know-how o tom, ako na Slovensku, v našich podmienkach, podnikajú Slováci, ktorí pracujú čestne a ktorým sa darí.
 Heimo Bucerius
Heimo Bucerius
Prednášateľ • Konzultant (Financie, marketing)
Je trénovaným finančným a manažérskym konzultantom Hubbardovej technológie manažmentu. S vyše dvadsaťročnou skúsenosťou prednáša semináre o finančnom a strategickom plánovaní, marketingu a firemnej štruktúre. Osobne odškolil už vyše 5000 účastníkov z rôznych oblastí. Jeho ďalšia firma, KONZEPT plus GRUNDBESITZ, GmbH., sa venuje poradenstvu v oblastiach predaja a stavby nehnuteľností a realít, strategických investícií, finančných produktov a majetkového a osobného poisťovníctva. Ku dnešnému dňu pomohli korporátnym a individuálnym klientom predať, získať alebo investovať do 10 260 nehnuteľností a strategických investícií.
 Danica Legátová
Danica Legátová
Poradca pre vzdelávanie • Prednášateľ (Výber ľudí)
Legatova@SkolaManazmentu.sk
Pochádza z Martina a po štúdiu na hotelovej akadémii začínala ako riaditeľ pobočky pre bartrové obchody. Neskôr pracovala ako celoslovenská riaditeľka predaja pre predaj cukroviniek a pred príchodom do Školy manažmentu pracovala ako manažér reklamy pre azet.sk, kde osobne viedla tím 35 obchodníkov. V HCA sa venuje oblasti personalistiky, je vydatá a žije v Turčianskych Tepliciach.
 Roman Baláž
Roman Baláž
Poradca pre vzdelávanie • Prednášateľ (Delegovanie práce)
Balaz@SkolaManazmentu.sk
Narodil sa v Nových Zámkoch, je absolventom strednej odbornej školy elektrotechnickej. Začínal ako servisný technik, neskôr sa stal riaditeľom servisu. Zúčastňoval sa na rozvoji siete internetového pripojenia na strednom Slovensku, viedol tím programátorov vyvíjajúcich software pre zahraničný trh, bol manažérom jazykovej školy, aktívne budoval sieť predajcov v MLM systéme a bol spoločníkom v úspešnej firme so špecializovanou IT technikou. V HCA sa venuje najmä zaškoľovaniu pracovníkov a optimalizácii procesov. Je ženatý a žije v Podpoľaní neďaleko Banskej Bystrice.
 Mgr. Ivana Sekeráková
Mgr. Ivana Sekeráková
Prednášateľ (Marketing, PR)
Sekerakova@SkolaManazmentu.sk
Pochádza z Detvy a vyštudovala marketing na Univerzite sv. Cyrila a Metoda. Pracovala ako pedagogická pracovníčka a ako obchodníčka v priamom predaji špičkovej zubárskej techniky. V súčasnosti s dlhoročnou praxou pôsobí ako marketingový konzultant a ako prednášateľ v Škole manažmentu HCA, kde sa venuje marketingu, prieskumom a vzťahom s verejnosťou (PR). Je vydatá a žije v Prešove.
Predchádzajúca strana 1 2 Nasledujúca strana